Motocyklowe Święto Niepodległości – Razem dla Niepodległej !

RAZEM!!!

Autor: Ewa Michałowska – Walkiewicz

Sandomierskie obchody niepodległościowego święta, zawsze są celebrowane nie tylko przez mieszkańców miasta. Mają one swój początek już kilka dni przed 11 listopada, a Klub Motocyklowy Moto Sandomierz, przemierza na swoich pojazdach drogę bitew Polskiego Wojska, które przyczyniły się do naszej niepodległości.

Goście na motorach

Wspomniany Klub Motocyklowy z Sandomierza, zaprosił do swojego miasta także i innych miłośników szybkich pojazdów jednośladowych. A byli to goście z Krynek, Stawu Kunowskiego, Ostrowca Świętokrzyskiego, Kielc, Skarżyska- Kamiennej i Kunowa. Wszyscy objeżdżają Sandomierz swoimi pięknie wyglądającymi motorami, a także udają się w niedaleką podróż do pobliskich miejscowości, czcząc w ten szczególny sposób Dzień 11 listopada.

Wspólne święto

Wszyscy kochamy naszą Ojczyznę. Cieszymy się z jej niepodległości, a w ten szczególny sposób, na motorach chcieliśmy na swój sposób celebrować nasze szczęście, że po 123 latach zaborów, zaistnieliśmy jako niepodległe państwo na mapach politycznych świata- dodaje pan Ireneusz motocyklista ze Stawu Kunowskiego.

Ewa Michałowska – Walkiewicz

############################################

Śledź i polub nas:
Jedenkomentarz

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *