TROLLE

JEDEN Z WIELU…

AUTOR: PROFESOR WACŁAW LESZCZYŃSKI

Trolle są to stwory ze skandynawskich wierzeń ludowych podobne wyglądem do ludzi, o intelekcie neandertalczyków. Żeńskim odpowiednikiem trolla jest huldra (nawet u trolli są tylko dwie płci !). Pierwszy raz opisano je w 1220 r. Trolle są mało inteligentne i brutalne, wrogo nastawione do człowieka. Dlatego chodzące po ziemi trolle są używane do haniebnych czynów przeciw ludziom.
   

Totalitarne, despotyczne państwa wykorzystują trolle do swych agresywnych celów przeciw krajom demokratycznym. Takie trolle, kierowane przez specjalistów od kampanii nienawiści, na rozkaz swych panów, rozpowszechniają w mediach, zwłaszcza w Internecie, oszczerstwa, kłamstwa i fałszywe wieści. Ludzie, którzy przestali czytać książki, odznaczają się niskim poziomem inteligencji i brakiem krytycyzmu opartego na wiedzy, ulegają więc kłamstwom szerzonym przez trolle. Dowodem na to, był, wywołany fejkiem podanym przez trolle, szturm na banki i bankomaty przez ludzi podejmujących z nich wielkie kwoty pieniędzy. Czy wzrosła sprzedaż pończoch potrzebnych do ich przechowywania?


     Działania trolli prowadzonych przez „służby” Putina specjalnie skierowane są przeciw Polsce, która jako pierwsza i przez długi czas jedyna, ostrzegała przez agresywnymi zamiarami Rosji. Proceder trolli jest skoordynowany z postępowaniem ludzi będących agentami. Trolle, które wyglądem mogą być podobne do ludzi, nieraz udają, że są ludźmi i często trudno rozróżnić, kto jest trollem, a kto płatnym agentem. Atak obcych trolli i agentów przeciw Polsce trwa od wielu lat, a spotęgował się po 2015 r., gdy demokratycznie wybrane władze zaczęły bronić suwerenności swej Ojczyzny. W tym też czasie nastąpiło współdziałanie agentur i trolli rosyjskich i niemieckich, w nawiązaniu do tradycji Paktu Ribbentrop-Mołotow. Chcą one powrotu do czasów, gdy rządzący Polską wypełniali rozkazy obcych.


     Agentura tworzyła organizacje walczące przeciw polskim władzom, a jej trolle kłamały (i kłamią) w Internecie i w zagranicznych mediach o braku w Polsce praworządności. W chwili rosyjskiej agresji na polską wschodnią granicę, agenci i trolle atakowały Straż Graniczną i Wojsko Polskie, że do Polski nie wpuszczają fałszywych imigrantów, w tym terrorystów. A ci, nasyłani przez agresora, mieli w Polsce i w Europie wprowadzić chaos tak, aby nie można było sprzeciwić się, zaplanowanej przez Rosję agresji na Ukrainę. Oni nie chcieli dostać się do Polski przez przejścia graniczne, ale usiłowali siłą (i robią to nadal !) przedrzeć się przez graniczne zasieki. Dlatego trolle (i agenci) protestowały przeciw budowie zapory zabezpieczającej Polskę przed bandycką agresją. Po napadzie Rosji na Ukrainę, trolle straszą kłopotami związanymi z przybywaniem uchodźców wojennych z Ukrainy. Kłamią o bałaganie i brakuopieki medycznejna przejściach granicznych. Protestują przeciw przesłuchiwaniu świadków zbrodni wojennych i ludobójstwa dokonywanych przez wojsko agresora. Proponowały na prezesa NBP osobę odpowiedzialną za ruinę polskiej gospodarki i zubożenie Polaków po 1989 r. Namawiały do wymiany złotówki na obce waluty, aby zarobić na wzroście ich ceny. Przebrane za zasłużone niegdyś postacie, występują przeciw Polsce plotąc, że przyjmuje ona uchodźców „wybiórczo”, bo nie chce wpuszczać tych migrantów bandytów, co rzucają kamieniami w Straż Graniczną. Planem mocodawców trolli, jest maksymalne osłabienie Polski, aby mając własne kłopoty, nie mogła wydajnie pomagać Ukrainie.


      Ukraina przeżywa katastrofę humanitarną. Mordowane są kobiety i dzieci. A Niemcy, za sugestią rosyjskiej agentury, przeforsowały w Europarlamencie przeciw Polsce kolejną rezolucję, mającą pod byle pretekstem odebrać należne jej środki unijne. Trolle działające w Polsce pod postacią polityków, wykazały się wyjątkową hipokryzją. Żądały one w Sejmie (a niemieckie szczekaczki w Internecie), aby  polski rząd starał się o należne Polsce unijne fundusze, a w Europarlamencie głosowały z Niemcami, by zablokować ich wypłatę. To głosowanie wykazało, kto jest za prawami człowieka, kto za agresorem i ludobójcą ! Niemcy z Rosją chcą „zagłodzić Polskę”, o czym mówiła wiceszefowa Europarlamentu, Niemka K. Barley. Sądzą oni, że pomoc, jaką Polska udziela 1,4 miliona kobiet i dzieci z Ukrainy, bez finansowego wsparcia, zrujnuje ją gospodarczo. Dlatego sankcje i ogromne (bezprawne) finansowe kary są nakładane nie na Rosję, ale na Polskę ! Niemcom, zbrodnie Rosji nie przeszkadzają, przed laty oni to samo robili w Polsce. Finansują więc agresję Rosji, kupując od niej ropę naftową i gaz. Bo to nie Węgry, ale Niemcy budowały z Rosją Nord Stream ! Ukraina i Polska bronią europejskich wartości, ale nie tych niemieckich: obłudy, aborcji, homoseksualizmu, pedofilii i eutanazji, ale prawdziwych, świata cywilizowanego! Wszyscy Polacy powinni poprzeć te starania, wbrew trollom i rodzimej V Kolumnie.

     
      Wacław Leszczyński

^^^

TROLLE: Z LEWEJ RADEK, Z PRAWEJ DONALD

ILUSTRACJE I OPISY/ADMIN np.pl

##########################################

Śledź i polub nas:
5 komentarzy

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *