„Mecz stulecia”

AUTOR: PROFESOR WACAW LESZCZYŃSKI

Zbliżają się wybory parlamentarne w Polsce i nasi obaj sąsiedzi starają się, aby nie wygrała ich Zjednoczona Prawica. Chcieliby, żeby do władzy powróciła obecna opozycja, która gdy rządziła, to na polecenie Niemiec dokonywała resetu z Rosją. Rosja stara się jej pomóc, nasyłając na polską granicę „imigrantów”, mających wywołać chaos w Polsce. Opozycja żądała ich wpuszczenia, nazywając „mordercami” Straż Graniczną i Wojsko Polskie, za chronienie granicy. Opozycja sprzeciwiała się też stawianiu bariery na granicy z Białorusią, jako zbędną i szkodliwą dla środowiska. Gdy dzięki ochronie granicy tylko nielicznym „imigrantom” udało się przeniknąć do Polski, to Moskwa sprowadziła nad polską granicę Grupę Wagnera, do dokonywania prowokacji. Opozycja drwiła z władz Polski, że „boją się garstki wagnerowców, nie stanowiącej zagrożenia”, ale liczyła na wprowadzenie z tego powodu stanu wyjątkowego, co odwlekłoby wybory, do których nie jest przygotowana. By ułatwić Moskwie prowokacje, domagała się zestrzelenia białoruskich helikopterów, naruszających polską przestrzeń powietrzną. Mogłoby to doprowadzić do globalnej wojny, o spowodowanie wybuchu które można by oskarżać Polskę. Już wcześniej politycy opozycji, zgodnie z propagandą rosyjską mówili, że to Polska  wywołała wybuch II Wojny Światowej („przez złe polskie słowo”). Opozycja też kolportowała rosyjskie kłamstwa, że Polska zamierza zająć część Ukrainy i że to USA uszkodziły Nord Stream. Za to wcześniej, oskarżała Zjednoczoną Prawicę o rusofobię, zamianę okupacji sowieckiej na amerykańską, tworzenie „prywatnej armii Macierewicza”, czyli Wojsk Obrony Terytorialnej i „zbędne” zbrojenie się i to w broń nie niemiecką i francuską, ale w amerykańską, południowo-koreańską i polską. Dziś wybiela zbrodnie namiestników Rosji w PRL, broni ich sprawców i domaga się dla nich przywilejów emerytalnych.

Donald do Manfreda: Manfredzie – ja jestem z tobą… za tobą. /fot. tvp.info

     Nie tylko Rosja chce zmiany rządów w Polsce, chcą tego również Niemcy. Oni wiedzą, że ta, mając władzę tak, jak gdy już rządziła,  zrobi wszystko, co się jej każe. Przerwie napędzające gospodarkę inwestycje, przez które nie ma bezrobocia i Polacy nie zbierają w Niemczech szparagów. Nie będzie budować portów konkurujących z niemieckimi, nie wykorzysta Odry do żeglugi i zamknie kombinat Turów. Już teraz, opozycja odstępuje od żądania odszkodowań od Niemiec za rabunek i zniszczenia w czasie II Wojny Światowej. Obiecuje, że jak obejmie władzę, to otrzyma należne Polsce fundusze KPO, dotąd blokowane przez nią i przez Niemcy. Opozycja korzysta z pomocy Niemiec, z których Ursula von der Leyen i Manfred Weber oficjalnie ją popierają, wbrew dobrym obyczajom i dyplomacji ingerując w wybory w Polsce (Niemcy nie znają pojęcia „dobrych obyczajów” i kultury w dyplomacji). Niemcy żądają, aby Polska płaciła za naukę niemieckiego, dla dzieci mniejszości niemieckiej, ale nie chcą dawać środków na naukę polskiego, dla dzieci mniejszości polskiej w Niemczech. Ale Niemcy to przecież „nadludzie”, im się wszystko należy i tak samo uważa związana z nimi opozycja.

Sikorski o dobrych relacjach z Putinem. Ostra reakcja ze ...
WODZIREJE Z OPOZYCJI: RADEK S. DONALD T. i PUTIN

Tak Rosji, jak i Niemcom nie odpowiada pomoc Polski Ukrainie w walce z moskiewskim najeźdźcą. Dlatego opozycja na ich polecenie stara się podburzyć Polaków przeciw Ukraińcom, że biorą od Polski różne świadczenia typu 500+ i ponoć odbierają Polakom pracę. Tak Niemcy, jak i „polska” opozycja sprzeciwiła się, pokryciu przez Unię Europejską części kosztów utrzymania Ukraińców.  Opozycja twierdziła, że premier Morawiecki po to ściągnął do Polski półtora miliona Ukraińców, aby oni w wyborach głosowali na Prawicę. I wielu wyborców opozycji w to uwierzyło, co świadczy poziomie ich intelektu. Na taką bzdurę należało odpowiedzieć bzdurą, że na rozkaz Webera wszyscy Niemcy będą głosowali w Polsce na opozycję. Jednak polskie władze traktują Polaków i siebie odpowiedzialnie i wyjaśniły, że prawo głosu w wyborach mają tylko polscy obywatele, a nie Ukraińcy. Niemcy mają też swych ludzi na Ukrainie. Tam we władzach są potomkowie zbrodniarzy banderowskich, tak jak ich przodkowie wrogo nastawieni do Polski. I oni wszczynają wojnę zbożową z Polską, mając poparcie Niemiec, przeciwnych zakazowi importu ukraińskiego zboża do Polski, po to „by to Polsce zaszkodziło.

     W Niemczech, nazistowskie bojówki zniszczyły pomniki w niemieckim obozie koncentracyjnym Langenstein-Zwieberge. W Polsce, ich ideowi pobratymcy z opozycji, niszczą biura parlamentarzystów Prawicy, kościoły, kaplice, pomniki bohaterów walk o niepodległość Polski i auta organizacji pro-live. To wynik kampanii nienawiści kierowanej przez opozycję przeciw rządowi, Kościołowi, patriotyzmowi i ochronie życia. 15 października 2023 r. odbędzie się „wyborczy mecz” między sojuszem Niemiec z Rosją, a wolną Polską, między „totalną opozycją”, a Zjednoczoną Prawicą, między Polską podległą IV Rzeszy Niemieckiej, a Polską suwerenną. Od jego wyniku zależy los przyszłych pokoleń Polaków.

OPOZYCJA: Sławomir Nitras – OPIŁOWAĆ KATOLIKÓW – więc jest barbarzyństwo
Foto. Gazeta Olsztyńska

      Wacław Leszczyński
^^^

Ilustracje i opisy dodał Admin /Obrazek wyróżniający: portalsmorządowy.pl

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

TO ONI…

Szef Europejskiej Partii Ludowej, Manfred Szef Weber, ponownie uderzył w Polskę. Niemiecki polityk zarzucił rządowi łamanie zasad demokracji i mówił wprost: „Takie rządy będą przez nas zwalczane”.

OPEN LETTER /  LIST OTWARTY DO MANFREDA

Dear Manfred,

You are now probably flooded with emails from Poles living in Poland and around the world.

All those voices are condemning you for the ruthless attempt to interfere in democratic election process in Poland and further – you entirely deserved it!I do see the matter a bit different, please do more and more of your hate stands against PIS and its leader Mr. Jaroslaw Kaczynski, Poland and the Polish nation!Either your advisors are of third class quality or you as a politician are so naive that you have decided not to listen to them – both explanations do not put you as the public person in good light around the world.

In fact you set Mr Tusk and his PO party in an untenable position – now with your support they have to lose this coming election! And this will be a total defeat, delight for PIS and its leadership! Please „help” them further as you have helped so far – what you did  is great for independent, democratic Poland. Thank you.

Regards,

Marek Henryk Swida / Melbourne, Australia

^^^^^^

Donku, a co ty, o tym myślisz??? / Foto: „Fakt”

Drogi Manfredzie, Jesteś teraz prawdopodobnie zasypywany e-mailami od Polaków mieszkających w Polsce i na całym świecie. Wszystkie te głosy potępiają Cię za bezlitosną próbę ingerencji w demokratyczny proces wyborczy w Polsce i dalej – w pełni na to zasłużyłeś! Ja widzę sprawę trochę inaczej, proszę róbcie coraz więcej hejtów przeciwko PIS i jego liderowi Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu, Polsce i narodowi polskiemu!

 Albo twoi doradcy są trzeciej klasy, albo ty jako polityk jesteś tak naiwny, że postanowiłeś ich nie słuchać – oba wyjaśnienia nie stawiają cię jako osoby publicznej w dobrym świetle na całym świecie. W rzeczywistości postawiliście pana Tuska i jego partię PO w sytuacji nie do utrzymania – teraz przy waszym wsparciu muszą przegrać te nadchodzące wybory! I to będzie totalna porażka, zachwyt dla PIS i jego kierownictwa! Proszę „pomagaj” im dalej tak jak pomagałeś do tej pory – to co zrobiłeś jest wspaniałe dla niepodległej, demokratycznej Polski. Dziękuję.

Pozdrowienia,

Marek Henryk Świda / Melbourne, Australia

Starszy Pan Donald / Fot: Int./ Kworum

#########################################

np.pl

Śledź i polub nas:
29 komentarzy

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *