SIEMA… I POLONIA

W nawiązaniu do apelu p. Anny T. o odszukaniu w internecie na temat pozytywnych działań p. J Owsiaka, załączam dwa linki które tam je odnalazłem. W trakcie środowej pracy społecznej otrzymałem informacje jakoby pewne osoby z kręgów wokół Domu Polskiego uważają, że skoro w Domu Polskim w czasie ostatnich wyborów ugrupowania prawicowo – patriotyczne otrzymały tytko 30% to Dom Polski powinien być przekazany siłom tzw. postępowym, utożsamiającym się z polską partią „zdrajców i zaprzańców” dążących do oddania Polski Niemcom jako ich kolejnego Landu lub Guberni.

Owsiak z politycznym przemówieniem na marszu Tuska!
Uradowana i dumna jest z Owsiaka lewica i sam Tusk… SIEMA…

Tak jakby wybory do polskiego Parlamentu był również referendum na przyszłość Domu Polskiego. Należy przypomnieć, że w historii ludzkości miały miejsce podobne wyniki wyborów, pierwsze z nich to dwa tysiące lat temu, kiedy wybrano Barabasza odrzucając Chrystusa. Wówczas tłum wołał „ukrzyżuj, ukrzyżuj Go” echo tamtych wołań dzisiaj brzmi „J—ć PiS, J—ć PiS”.

Drugi bardzo dobrze znany nam przypadek tzw. demokratycznych wyborów to dojście do władzy Hitlera w Niemczech, również dzięki wsparciu zagranicznej finansjery także żydowskiej.

Ponieważ J. Owsiak finansowo otwarcie i aktywnie wspiera obecną koalicję 13 grudnia, która formalnie rozpoczęła zamach stanu w Polsce.

Apeluję o odwołanie akcji WOŚP w SYRENIE zaplanowanej na koniec tego miesiąca, lub przekazanie zebranych środków na potrzeby Domu Polskiego lub inne pożyteczne cele, zamiast angażowania naszego Środowiska do jakże kontrowersyjnych działań obecnych władz wspieranych przez WOŚP .

W nawiązaniu do gróźb Tuska kolejnemu Prezydentowi, Seryjnym samobójcą cytując fragment z wiersza CZ. Miłosza o sznurze i ugiętej gałęzi o świcie, należy przypomnieć inny akapit z tegoż wiersza.

  • „….Nie bądź bezpieczny, poeta pamięta
  • Możesz go zabić, narodzi się nowy
  • Spisane będą czyny i rozmowy. „

Stanisław Zdziech

Ilustracje dodał ADMIN

########## np.pl ##########

Śledź i polub nas:
21 komentarzy

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *