ABY ZDĄŻYĆ NA CZAS…(Aktualizacja PLUS „Spotkanie Młodych LEDNICA” )

TRZY INFORMACJE

1.

ZGŁOSZENIA: info@klubgpsydney.com

^^^

2. OTRZYMANE 22.01.2024

ZA OPÓŹNIENIE SPOWODOWANE CHOROBĄ REDAKTORA PRZEPRASZAMY I ZA JAKOŚĆ ZDJĘCIA FOLDERU TEŻ, BO KONTRAST CZARNO BIAŁY JEST SŁABIUTKI, GDZIEŚ SIĘ POGUBIŁ W DRODZE…

Szanowni Państwo,

na drugi tydzień ruszy w Wydawnictwie Naukowym AKAPIT w Krakowie druk mojej ksiąźki pt. „ Śladami przodköw“. Przemyślenia o tradycji migracji zarobkowej z Polski na Zachöd w świetle terażniejszej Epigenetyki Traumy .( nawiązuje on do mojego doktoratu o emigracji zarobkowej polskich mężczyzn z branaży budowlanej w Niemczech i w Belgii)..

Bardzo chętnie chciałabym moją pracą zainspirowač kręgi naszych emigrantöw (jestem teź emigrantką) z Polski, którzy są rozsiani w diasporze świata.

Więc pozwalam sobie przesłac Państwu folder na temat mojego traktatu naukowego ktöry empirycznie łączy most Socjologii Wiedzy z Antropologią Kultury.

Oto ISBN książki: 978-83-65955-70-8. Ksiąźkę moźna röwnież zamöwić bezpośrednio w Wydawnictwie AKAPIT: Prof. Marcin Środawn@akapit.krakow.pl
Tel.: +48 608 024 572

Pozdrawłiam serdecznie z Düsseldorfu

i życzę szczęśliwego

Nowego Roku 2024!

Kornelia Golombek

3.

Lednica i Festiwal Życia łączą siły! – informacja prasowa

Lednica i Festiwal Życia łączą siły! Znamy wspólne plany obu spotkań Najpierw 1 czerwca na Polach Lednickich, a potem od 8 do 14 lipca w Kokotku odbędą się dwa największe w Polsce wydarzenia katolickie dla młodzieży. Co przygotowali organizatorzy? Choć wielką rybę i festiwalową scenę dzieli na mapie ponad 200 kilometrów, to tegoroczna Lednica i Festiwal Życia w Kokotku bardzo się do siebie zbliżą. Dzięki współpracy środowisk odpowiedzialnych za organizację i merytoryczne przygotowanie obu spotkań, dwa największe w Polsce katolickie wydarzenia dla młodzieży występują w tym roku pod wspólnym hasłem „Wracaj do domu” i będą się przenikać, by zaoferować ich uczestnikom jeszcze lepsze doświadczenia.

Lednica o relacjach. „Wracaj do domu” Już za cztery miesiące, 1 czerwca, Pola Lednickie ponownie zapełnią się dziesiątkami tysięcy młodych ludzi, którzy zgromadzą się pod Bramą Trzeciego Tysiąclecia, by w wypełnionych głęboką symboliką nabożeństwach świętować swoją wiarę. Tematem XXVIII Ogólnopolskiego Spotkania Młodych LEDNICA 2000 będą relacje. – Do domu można wracać na dwa sposoby: po przejściach, by leczyć swoje rany jak obolały syn marnotrawny, albo jak apostołowie – z radością i dzieląc się dobrem, jakie spotkało nas w życiu. Ale dom to nie tylko ściany. To relacje rodzinne, przyjacielskie… Dlatego dobrze wracać do domu, który buduje się nie poprzez stawianie murów, lecz odnawianie tego, co jest miłością między nami – wyjaśnia dominikanin o. Tomasz Nowak, duszpasterz Lednicy. – Jestem bardzo usatysfakcjonowana tym, że otwieramy się na wymianę doświadczeń między „starą” Lednicą a „młodym” Festiwalem Życia. To ożywia oba wydarzenia, możemy wzajemnie się inspirować i współdziałać dla tego samego celu – dodaje s. Łucja Rado, dominikanka współprowadząca spotkanie. CO ŁĄCZY LEDNICĘ I FESTIWAL ŻYCIA? ZOBACZ WYJĄTKOWY WYWIAD – https://www.youtube.com/watch?v=zcTUifrKeOc

Zapisy na XXVIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 rozpoczną się jeszcze w lutym. Przy tej okazji organizatorzy zapraszają na nową stronę internetową – www.spotkanielednica2000.pl. Bieżące informacje będą udostępniane również w mediach społecznościowych Lednicy – na Facebooku, Instagramie i TikToku. Festiwal Życia. Tygodniowa Lednica? Katolicki Woodstock? Kontynuacja i rozwinięcie tematyki Lednicy dokona się na Festiwalu Życia w Kokotku. Wydarzenie to w ostatnich latach urosło do największego katolickiego festiwalu dla młodzieży w Polsce, co roku na początku wakacji gromadząc przez cały tydzień tłumy młodych ludzi z całego kraju, a nawet z bardzo odległych zakątków świata, którzy specjalnie w tym celu pokonują nieraz tysiące kilometrów. Również z tym roku organizatorzy spodziewają się grup ze wszystkich stron Polski oraz kilku kontynentów.

POWYŻEJ: O. Tomasz Maniura OMI i O. Tomasz Nowak OP na Festiwalu Życia w Kokotku.

Szanowni Państwo!

Z ogromną przyjemnością przekazuję informację o współpracy Ogólnopolskiego Spotkania Młodych LEDNICA 2000 i Festiwalu Życia w Kokotku. W tym roku te dwa największe wydarzenia katolickie dla młodzieży w Polsce występują pod wspólnym hasłem i motywem przewodnim. Wszystkie szczegóły – informację prasową wraz z grafiką wyróżniającą oraz zdjęciami – znajdą Państwo w załącznikach.

Zachęcam do udostępnienia materiałów w Państwa mediach. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji: Dominika Chylewska, biuro prasowe LEDNICA 2000 – 606507999; Szymon Zmarlicki, rzecznik Festiwalu Życia – 531890522.

Serdecznie pozdrawiam!

Szymon Zmarlicki
rzecznik medialny NINIWY i Festiwalu Życia

Oblackie Centrum Młodzieży | Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA | NINIWA Spółka z o.o.
tel. +48 577 16 00 66

################# np.pl #################

Śledź i polub nas:
3 komentarze

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *