UPADEK Przy Placu Konstytucji 3. w samym sercu Warszawy 

Na podstawie artykułu 196 Kodeksu karnego. „Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

AUTOR: ANDRZEJ JAROŃ

Bluźnierstwo przeciwko Bożemu Macierzyństwu Maryi. Bluźnierstwa, przez które usiłuje się wpoić w serca Polaków obojętność, wzgardę i nienawiść wobec Maryi Królowej Polski.

W samym sercu Warszawy Figura Matki Bożej wśród wulgarnych neonów zaprasza na drinki

W listopadzie przy placu Konstytucji otworzyła się  nowa włoska restauracja – Madonna. To kolejny lokal właścicieli włoskiej restauracji Queen Mama z Lublina. Szefem kuchni restauracji jest Enzo Muratore.

Restauracja “Madonna” zlokalizowana jest przy Placu Konstytucji 3.  Wzbudziła ona sprzeciw wielu katolików mieszkających w stolicy. Jego przeciwnicy jeszcze w listopadzie zorganizowali protest przed drzwiami restauracji.

Niestety tylko kilkanascie osób stanęło w obronie Matki Boskiej Królowej Polski. Natomiast chwalących tę jakże przeciwną naszej wierze restaurację jest bardzo wielu. Zachwalają wystrój i menu. Aż chce się wykrzyczeć z bólem „Oto nasza Stolica – właśnie!

^ Na butelkach wódki wiszą różańce.

 ^ bluźniercze obrazy przedstawiają Matkę Bożą palącą papierosy

 ^ w obrazie Najświętszego Serca Pana umieszczona została twarz aktora Keanu Reeves’a

 ^ w miejscu oblicza Maryi podstawiono twarz piosenkarki Rihanny

^ na stolikach umieszczone są figurki Maryi z kodem QR poprzez który klient może pobrać menu

^ w restauracji umieszczony jest konfesjonał, w którym można zrobić sobie zdjęcia

Różańce na butelkach z wódką, obrazy Maryi palącej papierosy ...
NA BUTELKACH WISZĄ RÓŻAŃCE

Z naszej strony została podjęta próba osobistej rozmowy z pracownikami tego lokalu (kontakt z właścicielem jest utrudniony). Niestety rozmowa nie przyniosła skutku mimo tego, że pracownik tej restauracji potwierdził, iż cały czas dochodzą do nich sygnały ze strony wierzących, o odczuwanej przez Katolików pogardzie i profanacji dla ich wartości.

Jeśli nie zareagujemy teraz, powstaną kolejne tego typu miejsca

Zdjęcie ilustracyjne

POWYŻEJ ^ Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Facebook/Chrześcijańskie VETO

CO MOŻESZ ZROBIĆ TY – OD STRONY LUDZKIEJ ?:

1. Możesz rozesłać ten apel do wszystkich znanych Ci i dostępnych kontaktów w całej Polsce by jak największa ilość osób mogła włączyć się w modlitwę za naszą Ojczyznę.

2. Możesz wysłać list do Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego z apelem o podjęcie właściwych kroków w sprawie wystroju wnętrza lokalu „Madonna”.

WAŻNE! Pamiętaj listem poleconym.

Wzór do pobrania tutaj:

https://drive.google.com/…/1e_53i2RUz5-h…

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy / Rafał Trzaskowski / Pl. Bankowy 3/5

00-950 Warszawa

3. Możesz również skopiować tekst do maila i podpisany wysłać na poniższy adres: sekretariat.gp@um.warszawa.pl

(w tytule: Prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski)

4. Możesz wyrazić swój sprzeciw poprzez Google lub facebook na profilu restauracji „Madonna”.

Mocno podkreślamy, iż działamy pokojowo. Walczmy ze zwierzchnościami, nie z ludźmi. Jeśli nie wiesz co napisać możesz zawsze użyć poniższych słów tj.:

„Dla profanacji i pogardy wobec uczuć Katolików, wynikających z wystroju lokalu, mówimy stanowcze NIE! Chcę, aby Warszawa była miejscem szacunku dla wartości chrześcijańskich, przyjaznym kulturze wszystkich ludzi.”

 5. Możesz przedstawić zaistniałą sprawę swojemu Proboszczowi i poprosić Go o przekazanie Waszej prośby (jako wiernych) do Biskupa o podjęcie wszelkich możliwych działań pamiętając i zapewniając ich o naszym wsparciu modlitewnym.

 6. Możesz podpisać APEL Ordo Iuris w obronie naszych wartości

OD STRONY DUCHOWEJ:

1. Ofiarować Mszę Święta w intencji: „W intencji przebłagalnej za grzechy profanacji w Polsce oraz z prośbą o rychłe nawrócenie sprawców”.

2. Polska jak nigdy dotąd potrzebuje wielkiej modlitwy, dlatego też zapraszam chętnych do nowopowstającej RÓZY RÓŻAŃCOWEJ ZA NASZĄ OJCZYZNĘ w intencji: „O łaskę nawrócenia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Narodu Polskiego, byśmy stali się godnymi obietnic Chrystusowych”

Jeśli chcesz dołączyć do Róży napisz do nas maila na adres:

rozancoweroze@gmail.com z dopiskiem: Róża za Ojczyznę oraz proszę o podanie imienia i nazwiska.

NIE BĄDŹ JAK PIŁAT, NIE UMYWAJ RĄK / Chrześcijańskie VETO

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Przypominamy, że Pan Bóg jest cierpliwy ale i sprawiedliwy. Po kpinach z Dzieciątka Jezus, Messyna stała się rumowiskiem.

Trzęsienie ziemi, nad ranem 28 grudnia 1908 roku w Mesynie, we Włoszech okazało się jednym z najtragiczniejszych w historii XX wieku. Zostały zniszczone miasta Messina, Reggio Calabria i Palmi. O ile katastrofa była tragiczna, o tyle wydarzenia ją poprzedzające były niesłychane. Humorystyczne pismo włoskie pt. „Il telephono”, drukowane w Messynie, w numerze wydanym w dniu Bożego Narodzenia, a więc 25 grudnia 1908 r. zamieściło bluźniercze modlitwy do Dzieciątka Jezus w formie nowenny. Między innymi zwrotkami czytało się takie słowa:

„O, mój miły chłopczyku,

Prawdziwy człowieku, prawdziwy Boże!

Z powodu miłości do Twojego Krzyża,

Odpowiedz na nasz głos:

Jeśli Ty, rzeczywiście, nie jesteś mitem

.To zgnieć nas wszystkich trzęsieniem ziemi!

W kawiarniach i na dancingach ludzie ze śmiechem powtarzali te bluźniercze słowa. I oto nie minęły 3 dni i znak widomy został dany. Straszna katastrofa dotyczyła nie tylko miasta Messyny, ale i okolic.

Autor bluźnierczego wierszyka, w wyniku kataklizmu, stracił wszystkich członków swojej rodziny, sam zaś zwariował. Spotkał go więc los gorszy, niż gdyby zginął na miejscu. Dodać należy, że 27 grudnia 1908 r., a więc w dniu poprzedzającym trzęsienie ziemi, odbyła się w Messynie tajna narada, na której zatwierdzono plan działania, którego celem miało być obalenie religii w Messynie, przy użyciu wszelkich możliwych środków. Uchwalono „skasowanie” religii. Bóg odpowiedział „skasowaniem” miasta…

Messina
1908 Mesyn (Messina) Najgorsze trzęsienie ziemi w dziejach Europy

Powyższy tekst pochodzi z książki wydrukowanej na prawach rękopisu ks. bpa Zbigniewa J. Kraszewskiego „Sto dowodów na istnienie Boga”.

Żródło do tekstu i zdjęcia/ Fronda i Polska Katolicka / i materiały własne

 Dla naszepismo.pl i NP dwumiesięcznik opracował AJ / W-wa / Obrazek wprowadzający dodał Admin

#################### np.pl ###################

Śledź i polub nas:
12 komentarzy

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *