Bluźnierczy i zakłamany świat globalnego resetu

Motto: W polityce nic nie zdarza się przypadkowo. Jeśli jednak się zdarzy, bądźcie pewni, że tak zostało zaplanowane. Prezydent F.D. Rosevelt / 1935 rok.

AUTOR OPRACOWANIA: MARIAN PIETRUCHA

Bp Strickland: każdy chrześcijanin musi energicznie potępiać bluźnierstwa Światowego Forum Ekonomicznego

Bp Joseph Strickland z diecezji Tyler w Teksasie zareagował na film ukazujący skalę arogancji samozwańczych „bogów” ze Światowego Forum Ekonomicznego. Słynący z odważnych wypowiedzi hierarcha wezwał wszystkich chrześcijan do oporu przeciwko zorganizowanemu złu tzw. „Wielkiego Resetu”.

Brytyjski kanał The People’s Voice opublikował na YouTubie materiał na temat „boskich” aspiracji Światowego Forum Ekonomicznego (World Economic Forum – WEF). „Bóg umarł”, a WEF zyskuje „boskie moce” – tak prowadzący streścił aktualny przekaz Klausa Schwaba i jego satelitów, na czele z „prorokiem globalistów”, sodomitą Yuvalem Noahem Hararim.” Cyt. za Polonia Christiana

Wśród kompilacji wypowiedzi widzimy przewodniczącego WEF, Klausa Schwaba, jak bez ogródek relacjonuje w jednym z wywiadów, jak udało mu się zinfiltrować połowę rządów na świecie, które wykonują agendę jego forum. – Ci tyrani stają się teraz aroganccy i przekonani o własnym sukcesie. Nie ukrywają się już więcej w cieniu, pociągając za sznurki zza kurtyny – komentuje narrator filmu.

Pojawiły się w nim również fragmenty wypowiedzi Harariego, m. in. jak komentował swoją książkę, w której stwierdził, że „Bóg umarł, tylko trudno mu się pozbyć ciała”. O cokolwiek temu szaleńcowi chodziło, to istotne słowa padły później, gdy stwierdził, że to Światowe Forum Ekonomiczne „zyskuje teraz boskie moce” i będzie ono „upgrade’owało ludzi w bogów”.

Materiał brytyjskiego medium udostępnił na swoim Twitterze bp Joseph Strickland. Każdy wierzący chrześcijanin powinien energicznie to potępiać. Głosy Światowego Forum Ekonomicznego wypowiadają bluźnierstwa przeciwko Bogu Wszechmogącemu, Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu, i muszą być potępione. Musimy na każdym kroku stawiać opór im oraz złu „wielkiego resetu” – napisał hierarcha.

000

W Aroganckiej GLORII I GLOBALNEJ aureoli

  

Kim jest Yuval Noah Harari z Izraela? W jednych kręgach uchodzi za poważnego intelektualistę, w innych za guru, który z podejrzaną łatwością objaśnia cały świat. Dla mnie to człowiek niebezpieczny jak i ta jego ideologia, którą zatruwa świat. Czy jeden człowiek może opanować tak wiele różnych dziedzin wiedzy i pisać o życiu człowieka, o jego realcjąch z Bogiem -na ten temat temat rzetelne książki a na swoch wykładach uprawiać swoją łopatologię?

Patrząc na to zdjęcie ^ znalezione w internecie zastanawiam się nad upadkiem rozumu możnych tego świata, a zarazem upadku cywilizacji, która określała znaczenie słowa Ecce homo „oto człowiek”!

Do najbardziej znanych wielbicieli tego guru i jego publikacji a przede wszystkim przemówień, należą: Barack Obama, twórca firmy Microsoft Bill Gates, założyciel Facebooka Mark Zuckerberg oraz wspólnie przygotowujący kinową ekranizację pierwszej części tej „trylogii” Ridley Scott (reżyser nagrodzonego czterema Oskarami Gladiatora) oraz Asif Kapadia (autor chwalonego dokumentu o Amy Winehouse). I tych zlecen i poleceń od globalistów jest coraz więcej.

I nic dziwnego, że Harari był jeden z głównych mówców na Forum Ekonomicznym w Davos. Tylko po jakie licho zaproszono go do Polski, do Poznania gdzie apelował, w trakcie konferencji Impact’22, że: „Musimy stworzyć działający porządek światowy – i zaraz spotkał się z premierem RP Mateuszem Morawieckim.

„Ostatnie lata były niefortunne. Zastanawiamy się czy jesteśmy w punkcie zwrotnym historii, zastanawiamy się, czy nie wchodzimy w nową erę biedy, głodu. Po raz pierwszy głód zabił mniej ludzi niż otyłość, choroby zakaźne zabiły mniej osób niż starość – podkreślał w Poznaniu Harari. Według Harariego pandemią była okazją do kroku milowego w celu wprowadzenia NOWEGO PORZĄDKU Jak wskazał zawiedziony „filozof”, politycy nie zrealizowali w pełni „wykorzystać tych narzędzi” by „skoordynować globalną odpowiedź na rosnące zagrożenie”.

-Dobry nacjonalista powinien być globalistą – stwierdził filozof. – Politycy zawiedli, nie byli w stanie skutecznie wykorzystać tych narzędzi. Zabrakło pomysłu, jak powstrzymać falę zalewającą świat. Były narzędzia, nie było woli. Stany Zjednoczone — tradycyjnie światowy lider — nie zrobiły praktycznie nic. Prezydent Trump nawet nie próbował skoordynować globalnej odpowiedzi na rosnące zagrożenie, długo zaprzeczał ustaleniom naukowym, podważał działania prozdrowotne” — mówił Harari.

A…Kancelaria Premiera opublikowała zdjęcie ^ uśmiechniętego Morawieckiego w rozmowie z Yuvalem Noahem Hararim -izraelskim guru – też uśmiechniętym. Były to już globalne uśmiechy…a na stole były kwiaty…

Klaus Schwab, już bez ogródek relacjonuje w jednym z wywiadów, jak udało mu się zinfiltrować połowę rządów NA świecie. Jakie haki ma na tych ludzi? Jak Schwab do nich dotarł i z czym”. Oto kilku z tych zinfiltrowanych?

Powyżej ^ Putin i Schwab! Putin – jeden z pierwszych zinfiltrowanych? „Wdzięczymy się z wdzięcznością”!!!

^ Shwab zinfliltrował nawet tego miłego chłopczyka Emmanuela, który jest prezydentem…

„Ukraina jest wielkoresetowym laboratorium dla Globalnej Elity Technologicznej . Przy energicznym udziale prezydenta Wołodymyra Zełenskiego Ukraina stała się mekką dla amerykańskich laboratoriów  i toruje drogę do tworzenia sieci cyfrowych, „Metaverse”  i transparentnego społeczeństwa. Podstawą jest aplikacja cyfrowego identyfikatora znana jako „Diia”, akronim od „Rząd i ja”. Cyfrowe aplikacje w Metaverse mogą przybierać dowolną formę – i znowu Ukraina jest placem zabaw dla tych pomysłów. Kijowski startup MultiNFT uruchomił własną kryptowalutę opartą na tokenach. Do tej pory firma prowadzi na przykład „cyfrowe kluby nocne w Metaverse.  Takie miejsca i wydarzenia mogą być również wykorzystywane do wspierania kraju w obecnym konflikcie i innych kwestiach.” Cytat za Kościerzyna24info z artykułu autorstwa Juliana Schernthanera, na niemieckim portalu informacyjnym „Wochenblick”.  Aby dowiedzieć się więcej można go otworzyć w Internecie.

Nawet Niemka Pani Aniela eM nie oparła się „przeflirtowaniu” przez Shwaba… (obok)

A Papież Franciszek w roku 2018. poprosił uczestników Forum w Davos: „Niech człowiek będzie w centrum waszej troski” (…) „Mam zatem nadzieję, że to spotkanie Światowego Forum Gospodarczego pozwoli na otwartą, swobodną i pełną szacunku wymianę opinii i będzie inspirowane przede wszystkim pragnieniem rozwijania dobra wspólnego’….

Jak widzimy to dobro łączy wielu z pierwszego „rządu krzeseł” – a jest nim to jedno globalne szczęście. Łączy ich; pragnienie – marzenie aby żyć w globalnej szczęśliwości – zawarte  w hasle opatentowanym przez samego Shwaba: „nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy”!!!.

Polskich ‚zinfiltrowanych” nie wspominam, bo w Davos siadają jak na razie w ostatnich rzędach krzeseł, ale

Marian Pietrucha

#################################################

Od red.np.pl

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Śledź i polub nas:
2 komentarze

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *